האתר של אליהו אלפר כהן מביא לכם עידכונים על אנדרואיד Q

אתר הסלולר של אליהו אלפר כהן  מביא לכם את  הפירסומים הכי מעניינים כרגע בנוגע למערכת המשודרגת של אנדרואיד, היורשת של אנדרואיד פיי – אנדרואיד Q.

אמנם רובנו עדיין מחכים שאנדרואיד פיי יגיע לטלפון הסלולרי שלנו, אבל בגוגל כבר עובדים במרץ על הגירסה שתחליף אותו – אנדרואיד Q.

ריכזנו עבורכם את הפיצ’רים העיקריים שאנחנו יודעים עליהם כרגע. הפיצ’רים פונים בעיקר לקהל המפתחים של אנדרואיד , אבל גם המשתמש הפשוט יכול ללמוד מהם על הכיוון אותו גוגל מחליטה לקחת.

דארק מוד. בוא נדבר על זה, הדארק מוד זה פיצ’ר חביב אבל אי אפשר לומר שהוא שימושי במיוחד. מלבד, אולי, כשקוראים בסמארטפון לפני השינה, ומסך לבן שורף לנו את הקשתית, הפיצ’ר הזה הוא חביב אבל לא יותר. בכל מקרה, נראה שבאנדרואיד Q יהיה אפשר להכיל דארק מוד על כל המסך כולל אפליקציות שלא תומכות בו באופן מובנה. בנוסף, כנראה שתתאפשר הפעלה אוטומטית על פי תזמון מראש.

הרשאות. כולנו זוכרים את אפלקציית הפנס, שרצתה גישה לאנשי הקשר שלנו וגישה לתמונות, ללא סיבה נראית לעין. כבר בגרסאות העכשוויות של אנדרואיד, גוגל נלחמת ביתר שאת באפליקציות שמבקשות התראות יתר. על פי הדיווחים באנדרואיד Q יהיה ניתן להחליט באופן ספציפי אילו הרשאות אפליקציה תוכל להשתמש בזמן שהיא פועלת.

עד כאן להפעם. אל תשכחו להתעדכן פה באתר של אליהו אלפר כהן לגבי כל החדשות החמות בעולם הסלולר.

מהר! עוד אף אחד לא הגיב...

תגיבו וככה נדע מה אתם חושבים עלינו

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*